Dla Firm
Strona Główna

Dla Firm

Dla Firm

Kurs dla tych którzy chcą wzbogacić naukę języka ogólnego o elementy języka biznesu przydatne w kontaktach służbowych w pracy. W oparciu o materiały renomowanych wydawnictw oraz dodatkowe ćwiczenia przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych określających znajomość języka biznesowego oraz oceniających zdolność posługiwania się językiem w szerokim zakresie sytuacji zawodowych jak:

  • organizowanie spotkań i zebrań
  • prowadzenie korespondencji
  • operowanie informacjami na temat zagadnień związanych z działalnością firmy
  • zdobywanie i udzielanie informacjami na temat produktów i usług
  • obsługa klientów
  • rozmowy na tematy finansowe

Program nauczania dostosowujemy do specyficznych potrzeb i wymagań firmy. Opracowywane są szczegółowe programy różne dla pracowników z poszczególnych szczebli np. pionów marketingu i produkcji. Nie jesteśmy związani umowami z żadnym z wydawnictw, dlatego mamy możliwość korzystania z szerokiej gamy podręczników optymalnie dopasowując zakres słownictwa i formy komunikowania się do państwa potrzeb.

Harmonogram zajęć dla poszczególnych grup oraz bardziej szczegółowy program szkoleń możemy przedstawić Państwu po przeprowadzonych testach wstępnych, gdyż nie znając poziomu zaawansowania uczestników nie jesteśmy w stanie określić szczegółowo przebiegu kursu.

Nasza ogólna propozycja zawiera następujące elementy:

  1. przeprowadzenie bezpłatnego testu wstępnego dla wszystkich uczestników kursu
  2. podział uczestników na grupy i określenie poziomu wyjściowego poszczególnych grup
  3. opracowanie planu przebiegu kursu oraz wybranie właściwej metody nauczania

Zajęcia mogą się odbywać zarówno w Państwa firmie jak i w siedzibie szkoły. Istnieje możliwość stworzenia większych lub mniejszych grup, lekcji indywidualnych jak również kombinacji tych opcji. Możemy doradzić, która z tych opcji jest dla Państwa najkorzystniejsza. Wraz ze zmianą potrzeb istnieje możliwość zmiany programu i planu zajęć. Bezpośrednio dla Państwa możemy prowadzić zajęcia metodą tradycyjną z uwzględnieniem języka biznesowego, technicznego lub specjalistycznego.
Na życzenie firm przedstawiamy miesięczne sprawozdanie z obecności i postępów nauki słuchaczy. Oferujemy przystępne ceny i dogodne formy płatności.
Mamy nadzieję że nasza oferta zainteresuje Państwa i zachęci do nawiązania długotrwałej współpracy.

Zoom in Regular Zoom out